Chrystus Jezus istniejąc w postaci Bożej, nie skorzystał ze sposobności, aby na równi być z Bogiem, lecz ogołocił samego siebie, przyjąwszy postać sługi, stawszy się podobnym do ludzi.
(Flp 2,6)

Turniej Ministrantów w Szemudzie

Dnia 10 grudnia nasi najmłodsi ministranci wzięli udział w II Halowym Turnieju Piłki Nożnej LSO o Mistrzostwo Archidiecezji Gdańskiej w Szemudzie.

Wzięły w nim udział 52 drużyny z 31 parafii. Był to cykl 4 turniejów i po podsumowaniu punktów ze wszystkich meczy zostanie wyłoniona najlepsza drużyna, która pojedzie na Mistrzostwa Polski. Nasi chłopcy zarówno w pierwszym etapie (5 Listopada), jak i teraz w drugim, zdobyli kilka punktów. W naszej grupie mieliśmy m.in. sąsiednią parafię bł. ks. Jerzego Popiełuszki z Juszkowa, więc odbyły się pierwsze oficjalne DERBY parafialne! Chłopcy dzielnie walczyli i jak to na meczu przyjaźni, skończyło się bezbramkowym remisem.
Piotr Żukowski