"Czas się wypełnił
i bliskie jest królestwo Boże.
Nawracajcie się
i wierzcie w Ewangelię!" (Mk 1, 12-15)

Aplikacja: Modlitwa w drodze

To świetna propozycja na czas kiedy chcemy bardziej zbliżyć się do Boga, w tym naszym zabieganym życiu. Codziennie możesz wysłuchać 10 minutowego komentarza do bieżących czytań mszalnych, lub je przeczytać. Doskonała propozycja na dobry początek dnia, by rozświetlić Słowem Pana to co nas trapi lub spotka w ciągu naszych zmagań. Nie brakuje przy tym dobrej muzyki.

Czytaj więcej...

Aplikacja i modlitwa mobilna: „Słowo Boże”

Aplikacja „Słowo Boże” opracowana została przez kapłanów i braci zakonnych Chrystusowców aby służyła pomocą w codziennym rozważaniu Słowa Bożego. 
Codzienne czytania mszalne, biblia w całości lub wyszukanych fragmentach - wszystko w wersji tekstowej i audio. Dodatkową praktyczna funkcją jest Brewiarz czyli liturgiczna modlitwa codzienna Ludu Bożego, który jest coraz bardziej popularny w naszej parafii.

Czytaj więcej...

Pismo Święte na telefon

Pismo Święte: To bardzo praktyczna aplikacja, czyli do Biblii Tysiąclecia - Pallotinum, do której można zajrzeć w każdej chwili.
Dzięki której mamy codzienne czytania pod ręką, a poza tym w razie potrzeby podstawowy modlitewnik.
Przydatne, jak wyjedziemy za granicę i jesteśmy na mszy odprawianej w obcym języku. Łatwo zrobić zakładki do ulubionych cytatów czy znaleźć ulubiony fragment. Aplikacja jest stale ulepszana i na przykład ostatnio dodano brewiarz.
Dodatkowo nie potrzebuje dostępu do internetu, aby skorzystać z wszystkich opcji, a przy tym program ten nie zajmuje za dużo pamięci.

Czytaj więcej...

Adoptuj Życie

Aplikacja "Adoptuj Życie" pomoże ci pamiętać i śledzić rozwój adoptowanego Jasia. Dzięki niemu przez 9 miesięcy zobowiązania:
– nie zapomnisz o codziennej modlitwie
– sprawdzisz jej treść
– skorzystasz z gotowych rozważań różańcowych
– zobaczysz jak rozwija się dziecko
– usłyszysz bicie jego serca i podejrzysz go przez USG (od 6 tygodnia)
– maluch sam opowie Ci o tym, jak się czuje

Czytaj więcej...

Aplikacja Stacja7 - rożaniec nieodklepany

Stacja7.pl to multimedialny portal religijny, który jest odpowiedzią na zagonienie współczesnego świata. Chcemy być miejscem wytchnienia dla tych, którzy mają dość oszalałego pędu i trudnej do wytrzymania presji. Głosić Dobrą Nowinę o Chrystusie, tam gdzie nie ma już nadziei. Pokazać, że życie wiara chrześcijańska nie tylko daje zbawienie, ale jest wspaniałą przygodą i najlepszym przepisem na udane, ciekawe życie.

Aplikacja zawiera teksty z wydań tematycznych, ukazujących się w wiodącym polskim portalu religijnym - Stacja7.pl. Aktualną październikową propozycją jest Różaniec Nieoklepany. Tytuł intryguje ... 

Czytaj więcej...

Gościmy

Odwiedza nas 50 gości oraz 0 użytkowników.

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA p.w. Krzyża Świętego w Pruszczu Gdańskim 

83-000 Pruszcz Gdañski, woj. pomorskie, Tel.: 58 682-22-58, email: podwpruszcz[malpa]diecezjagdansk.pl


Produkcja: 2013 - MembinaDesign.pl