Owocem zaś Ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność, łagodność, opanowanie. Przeciw takim cnotom nie ma Prawa. (Ga 5,23)

REO - Owoce i świadectwa

Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy w Miłości Boga, które odbyły się 25.03-01.04.2017 r. były bardzo owocne. Wspólne wielbienie Boga, modlitwa wstawiennicza i wielkie przeżycia widać również na zdjęciach z tych wydarzeń.

Przyjdź i zobacz

Czy Bóg uzdrawia? Czy On mnie lubi? Czemu jest tyle zła? Czemu Go nie słyszę? Dlaczego Bóg pozwala na to wszystko? Chcesz poznać Słowo? Chcesz się modlić? Szukasz Drogi?
Nasza wspólnota spotyka się w czwartki o 19.30

Owoce rekolekcji

Świadectwo: "Siedem tygodni temu, w dniu 13 października, przypadkowo, a może i nie przez przypadek, miałam wyjątkowe rekolekcje ewangelizacyjne, które odbyły się z udziałem wspólnoty Źródło Wody Żywej. Nie miałam tak dużego doświadczenia w życiu Kościoła jak to, które otrzymałem w ciągu tych siedmiu tygodni. ...

Diakonia Teatralna ewangelizuje

3 marca nasza wspólnota Thalita Kum wraz z młodymi z parafii ks. Pawła Labury z Rumi wystąpiła w parafii w Warzenku. Pantomima jak widać nawiązała do Miłosierdzia Bożego. Jest kilka zdjęć i możemy być dumni, że dali takie piękne świadectwo.

Odwiedza nas:

gości